Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

2-Zwembad Walburgen

Diepte 1,0 mtr - 7,0 mtr
Visstand Karper, Graskarper, Brasem, Voorn, Snoek, Baars, Paling
Nachtvissen
Het gehele jaar toegestaan!

 
Het Zwembad is een water van enkele hectares en met veel vis. Veel karpers variƫrend tussen de 5 en 15 kg zwemmen er rond maar ook zeer veel hele grote brasems, mooie voorns, bliekjes en niet te vergeten veel Snoek en ook hele grote!
Dus dit is niet alleen een mooi water voor de karpervisserij, maar ook met de vaste stok en de feeder kun je er goed vissen. Het bodemverloop is interessant door de vele richels, kuiltjes en andere hotspots die er aanwezig zijn. Het water varieert dan ook in diepte (afhankelijk van de waterstand) met als diepste punt rond de 7 meter.
Het Zwembad is in 2 stukken verdeeld, viswater en zwembad. Op het zwemgedeelte mag alleen gevist worden van 15 september tot 15 maart, vanwege de vele zwemmers.
In dit water is het verboden snoek, snoekbaars, paling of karper mee te nemen.