Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

6-Gat van Buurman

 Diepte  1,0 mtr - 2,5 mtr
 Visstand  Brasem, Zeelt, Voorn, bliek, Karper, Snoek, Baars, Barbeel
 Nachtvissen
 Het gehele jaar toegestaan

 

Het gat van buurman is een klein watertje langs de dijk, links naast de vogelmast. Er zwemt veel witvis rond. Veel brasems en voorns, maar ook zeelt en enkele grote barbelen. Ja je hoort het goed! Barbele... deze zijn hier uitgezet, zijn kerngezond en groeien met het jaar.  Het is een mooi water om met de vaste stok of met de feederhengel te vissen. Echter is de laatste jaren veel wiergroei aanwezig in het Gat van Buurman, wat het vissen een stuk moeilijker maakt. Het diepste punt ligt ongeveer tussen de 2 en 2,5 meter. Een snoek en een mooie baars kom je ook met regelmaat onder de kant tegen!