Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

9-Lange Gat Polder

 Diepte  0,7 mtr - 1,8 mtr
 Visstand  Brasem, Bliek, Voorn, Zeelt, Snoek(baars), Baars, Karper, Paling
 Nachtvissen
 Het gehele jaar toegestaan

 

Het lange gat is een water van ruim een halve km lang. Mooie natuur om je heen, ook hier zijn de bevers heel actief. Het water bevat veel witvis, zoals o.a. brasem en mooie grote (riet)voorns. Niet alleen voor de witvisser is dit een heel mooi water, maar ook de karpervissers en roofvissers kunnen hier goed terecht. Het water zit vol met snoeken en baarzen. Snoeken van ruim boven de meter kun je er aantreffen. Het lange gat is geen diep water. De gemiddelde diepte ligt ongeveer tussen de meter en 1,5 meter.