Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Federatie JEUGDDAG 2018 !!!

terug naar overzicht

Maandag, 14 mei 2018

Ben jij tussen de 8 en 16 jaar? Kom dan naar de Jeugd visdag 2018 op zaterdag 16 juni in Gendt! Hengelsportfederatie Midden Nederland organiseert samen met HSV de SNOEK Gendt, HSV St Petrus Huissen en HSV De Karper Bemmel de jaarlijkse Jeugddag! Lees meer....Een super leuke en leerzame dag met hele interessante en leerzame workshops! Alles wordt in de praktijk uitgelegd dus deze dag staat helemaal in het teken van zelf doen en vissen! Professionals en mensen met veel ervaring geven uitleg in Karpervissen, Roofvissen, Feedervissen, Vliegvissen, Vaste stok vissen en nog veel meer!
Meld je dan ook echt aan voor deze geheel verzorgde dag via:
http://www.hfmiddennederland.nl/jeugd
De jeugddag zal plaats vinden op 16 juni. De dag start om 09.00 uur en is uiterlijk 16.00 uur afgelopen. Voor eten en drinken wordt gezorgd en deelname is geheel GRATIS!!

Locatie: Poelwijklaan 12, 6691 MH GENDT
TOT 16 juni op de jeugddag!